Luxusní vířivky

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Počet osob
 
 
 
 
 
Výkon
 
 
 
 
 
 
 
Objem vody
 
 
 
 
 
 
 

Luxusní vířivky aneb na designu se nešetří

Nabídnou nejen masáž jako v pccccccrvotřídním salonu, ale také skvěle vypadají, takže se budou vyjímat nejen na zahradách, ale také v interiéru velkých rodinných domů. Luxusní vířivky potěší oko znalce, ale také prohřejí svaly a kosti, unavené po celodenním shonu v práci. Cenovka je poměrně dost vysoko, to je sice pravda – ale za kvalitu se zkrátka platí, to je zvykem nejen u elektroniky, sekaček nebo dalšího zboží. Co všechno nabídnou tyhle unikátní designové kousky?

Na klíč? To vůbec není problém

Možná na trhu nenajdete vše, co byste chtěli – a v tom případě můžete oslovit specializovaného výrobce, který vyrobí luxusní vířivku na klíč. Vše, včetně barvy, umístění masážních trysek, materiálu a dodatečného příslušenství, si tak dohodnete jednoduše za pár chvilek. Pak už zbývá jediné, užívat si života společně a ve vířivé vaně, kde také jinde? Mimochodem, nemusí jít jen o ryze český výrobek, špičkové firmy v tomto směru operují v Kanadě nebo Švédsku a dovoz v dnešním globalizovaném světě nepředstavuje nejmenší problém…

Cena může být na desítkách tisíc, ale pozor – některé vířivky mohou stát klidně i víc než čtvrt milionu. Rozměry jsou nicméně například 2,4 x 2,4 x 1 metr, takže poměrně velké oproti modelům, co jsou na trhu k vidění v mnohem nižších cenových kategoriích. Nešetří se na žádném detailu, je postaráno o bezpečnost i maximální komfort. Luxusní vířivky aneb také jacuzzi, tedy hydromasážní vany, nabízí vše, o čem jste kdy snili. Upravíte si krevní tlak, odplavíte stres a jednoduše si zajistíte domácí lázně – stačí jen málo, mít dostatek peněz pro podobnou investici. K vile nebo velkému rodinnému domu ale takové atraktivní zařízení určitě patří, že?

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 29 hlasy, průměrně 4.4 z 5